Člani

Aljoša Kirič, Zakladnik RAC Maribor

Aljoša Kirič, član RAC Maribor

E-mail: aljosa.kiric@gmail.com

Telefon: 040 679 424

Nina Golob Žvajker, podpredsednica RAC Maribor

Nina Golob Žvajker, članica RAC Maribor

E-mail: nzvajker@gmail.com

Telefon: 041 466 344

Suzana Bračič, klubski mojster RAC Maribor

Suzana Bračič, članica RAC Maribor

E-mail: suzy.bracic@gmail.com

Telefon: 040 821 511

Luka Muršec, član RAC Maribor

Luka Muršec, član RAC Maribor

E-mail: lmursec@gmail.com

Telefon: 040 656 054

Polona Podlesnik, članica RAC Maribor

Polona Podlesnik, članica RAC Maribor

E-mail: polona.podlesnik@hotmail.com

Telefon: 031 864 968

Jure Aleksejev, član RAC Maribor

Jure Aleksejev, član RAC Maribor

E-mail: jaleksejev@yahoo.com

Janez Zupanc, član RAC Maribor

Janez Zupanc, član RAC Maribor

E-mail: janez.zupanc86@gmail.com

Rok Florjančič, član RAC Maribor

Rok Florjančič, član RAC Maribor

E-mail: rok@florjancic.si

Dea Gojčič, članica RAC Maribor

Dea Gojčič, zakladnica RAC Maribor

E-mail: dea_gojcic@hotmail.com

Lovro Jurgec, član RAC Maribor

Lovro Jurgec, član RAC Maribor

E-mail: jurgec_lovro@yahoo.com

Matej Krampač, član RAC Maribor

Matej Krampač, član RAC Maribor

E-mail: krampac.matej@gmail.com

Nika Polanec, Sekretarka RAC Maribor

Nika Polanec, članica RAC Maribor

E-mail: polanecnika@gmail.com

Sara Nikolić, članica RAC Maribor

Sara Nikolić, članica RAC Maribor

E-mail: s.nikolic91@gmail.com

Dean Fras, predsednik RAC Maribor

Dean Fras, član RAC Maribor

E-mail: dean.fras@gmail.com

 

 

Rotaract klub Maribor

Rotaract klub Maribor, 2013